fbpx

Služby

Služby
pasik

Ascensio holding ťa zamestná ako elektrikára, vodára, kúrenára, sadrokartonistu, stavbára, zvárača, obkladača, stolára, lesníka, či dokonca čašníka. Práve s týmito odvetviami máme na trhu práce dlhoročné skúsenosti, ktoré využívame na budovanie plnohodnotných pracovných tímov s dlhodobou perspektívou fungovania. Dokážeme ťa zamestnať tak ako pod Tatrami, tak aj vo Francúzsku, v Nemecku, Rakúsku alebo v Belgicku.

 

Služby na Slovensku
pasik

Okrem toho, že zamestnávame uchádzačov, naša spoločnosť ponúka aj služby na Slovensku v oblasti elektroinštalácie, vodoinštalácie, rozvodov kanalizácie, plynu, kúrenia a taktiež nonstop poruchovú službu v prípade neočakávaných udalostí.

Realizujeme:

Rozvody kúrenia a plynu

Rozvody vody a kanalizácie

Odborné inštalačné služby v novostavbách,

pri rekonštrukciách a pri nečakaných situáciách

Ponúkame:

Zemné práce

Práce s pásovým minibagrom a pásovým nakladačom

Práce s nákladným vozidlom – vyklápač s mechanickou rukou

Kompletnú stavebnú činnosť a stavebný dozor

+421 948 199 225

s.sabol@ash.sk

 

Od ostatných agentúr sa odlišuje predovšetkým tým, že nezaručuje len možnosť sa pohodlne zamestnať, ale aj neustály kariérny rast. Pri výberovom procese dodržiava priamu komunikáciu, kde ti po osobnom zoznámení načrtne všetky benefity.

Benefity

pasik

Po zamestnaní ti bude poskytnuté jedinečné školenie na profesionálnej úrovni, ktoré ti zaručí spomínaný rast a neustále napredovanie. Okrem toho ti vybavíme ubytovanie, pričom všetky cestovné výdavky sú hradené tiež nami. Aby toho nebolo málo, cestovať máš možnosť služobným autom, ktoré ti taktiež poskytneme my. Nezabudli sme ani na komerčnú poistku, ktorou si uhradíš liečebné nákladyv zahraničí. A ak chceš zažiť vrchol kariéry čo možno najrýchlejšie, máš možnosť pracovať nadčasy.

Garancie

pasik

Aby sa Ascensio holding mohol profilovať ako profesionálny klient pre vybavenie tvojej pracovnej budúcnosti, musí garantovať viacero základných požiadaviek. Okrem práce v zamestnaneckom pomere a výplatou v dohodnutom termíne, čo je samozrejmosťou, garantujeme pracovné náradie a iné ochranné pomôcky podľa potreby. Bez sociálneho, zdravotného a cestovného poistenia ťa tiež nikde nepustíme. A už keď ťa aj pustíme, so žiadnym transferom si lámať hlavu musieť nebudeš. Ascensio za teba zariadi aj to!